Počet položek: 0 0 Kč
www.leginka.cz
hračky, výtvarné potřeby, kuchyňské potřeby

Pletení

Zábavné pletení pomocí cívky.

kliknutím zvětšíte
Pletení
ks
Kód:skkkk100
Cena s DPH : 72 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Sada obsahuje: cívku, háček, 5 barev přízí, korálky na ozdobu.

Podrobný návod:

Styl A: Pletení na 2 hrotech 1. Navlékněte 15 korálků na šňůrku, udělejte jednoduchý uzel. Provlékněte druhý konec šňůrky cívkou. Oko z uzlíku navlékněte na hrot- je označený kolečkem. 2. Omotejte šňůrku okolo protilehlého hrotu. 3. Potom omotejte šňůrku znovu kolem prvního hrotu. Pevně utáhněte. 4. Pomocí háčku zvedněte spodní šňůrku, přetáhněte přes hrot a pusťte, tím se udělá uzlík vprostřed. 5. Znovu omotejte protější hrot a přetáhněte doprostřed . To samé znovu na protilehlé straně s přidáním korálku. 6. Pak udělejte 5x znovu to samé bez korálků. Nakonec přidejte korálek ( měl by Vám vyjít na protilehlé straně než ten první ). 7. Opakujte krok č. 6, dokud nebudete mít náramek dostatečně dlouhý. 8. Nyní použijte háček a poslední očko přetáhněte přes protilehlý hrot. ( Budete mít dvě očka na jedné straně). 9. Spodní očko přetáhněte přes horní do středu cívky. 10. Ustřihněte šňůrku, nechte asi 8cm volný konec. Háček protáhněte posledním očkem na hrotu a protáhněte tímto očkem. 11. Zbytek šňůrky celý protáhněte. 12. Sundejte poslední očko z cívky a zavažte uzlíkem.

Styl B: Pletení na 4 hrotech 1. Navlékněte 20 korálků na šňůrku, udělejte jednoduchý uzel. Provlékněte druhý konec šňůrky cívkou. Oko z uzlíku navlékněte na hrot- je označený kolečkem. 2. Omotejte šňůrku okolo hrotů, tak jak je na obrázku. 3. Potom omotejte šňůrku znovu kolem prvního hrotu. Pevně utáhněte. 4. Pomocí háčku zvedněte spodní šňůrku, přetáhněte přes hrot a pusťte, tím se udělá uzlík vprostřed. 5. Tímto způsobem udělejte zbývající hroty postupně dokola (znovu omotejte vedlejší hrot a přetáhněte doprostřed). Nakonec přidejte korálek. 6. Pak udělejte 12x znovu to samé bez korálků. Nakonec přidejte korálek ( měl by Vám vyjít na stejné místo jako ten první ). 7. Opakujte krok č. 6, dokud nebudete mít náramek dostatečně dlouhý. Poslední kolo udělejte bez korálků. 8. Šňůrku přetáhněte vpravo přes střed cívky- přes poslední uzlík. 9. Nyní použijte háček a poslední udělané očko na hrotu přetáhněte přes hrot vlevo. ( Budete mít dvě očka na jednom hrotu). 10. Spodní očko z tohoto hrotu přetáhněte přes horní do středu cívky. 11. Tímto způsobem udělejte dokola i ostatní hroty. 12. Když už máte vše na posledním hrotu, ustřihněte šňůrku, nechte asi 8cm volný konec. Háček protáhněte posledním očkem na hrotu a protáhněte tímto očkem. 13. Zbytek šňůrky celý protáhněte. 14. Sundejte poslední očko z cívky a zavažte uzlíkem.

Styl C: Náramky můžete plést i bez přidávání korálků.

Potřebujete poradit ? Pletení

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace